Sampaoli Andrea Creazioni

Nasza oferta dystrybucyjna poszerzyła się o nową markę Sampaoli Andrea Creazioni, której PODG jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. Jest to włoska firma jubilerska, produkująca unikatową biżuterię outdoorową. W swojej ofercie posiadamy breloczki do kluczy, zawieszki, bransoletki czy kolczyki o tematyce górskiej, wspinaczkowej, narciarskiej, rowerowej i konnej.

Wszystkie produkty zostały wyprodukowane ręcznie we Włoszech przez Andrę Sampaoli, syna włoskiego złotnika. Andrea przez lata szkolił swój kunszt w jubilerstwie. Zaczynał pod okiem ojca, aby następnie przez lata kształcić się w tym kierunku w Instytucie Sztuki w Pietro Selvatico w Padwie a następnie Akademii Sztuk Pięknych w Wenecji. Andrea w międzyczasie pokochał piękno gór, z czasem również stał się instruktorem wspinania CAI w Padwie. Z biegiem czasu połączył pasję ze sztuką tworząc przepiękną biżuterię.

Sampaoli Creazioni to unikatowy produkt na skalę światową. Ilość detali oraz szczegółowość odwzorowania powodują, że trzymając w ręku nasze produkty ma się wrażenie, że ktoś w magiczny sposób zmniejszył naszego Frienda, czy rower.  Jest to idealny produkt dla ludzi, którzy chcą się w oryginalny sposób wyróżniać. Te wyjątkowe produkty sprawdzą się również jako niezapomniany prezent lub pamiątka z wyjazdu. Do produkcji zawieszek użyto tylko najlepszych metali tj. brązu, złota, srebra i rodu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dystrybucja

Spółka Polish Outdoor Distribution Group zajmuję się dystrybucją odzieży oraz sprzętu outdorowego marek Kozi Kidz, Kayland, Cousin Trestec, CoberWigwamVipole, ProvidusChaskee,  Alpidex, Lasting, Bergans  oraz  Sampaoli Creazioni na polskim rynku. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach, w województwie śląskim. Naszym celem jest dystrybucja najwyższej jakości produktów outdorowych, cenionych i uznanych na rynkach światowych. Jako spółka stawiamy na innowacyjność oraz jak najlepszy kontakt z klientem. Chcemy wyznaczyć nowe standardy w dystrybucji w Polsce dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod zamawiania towaru, sprawnego kontaktu z naszymi pracownikami oraz błyskawicznej realizacji zamówień. Jako jedyni w kraju dysponujemy mobilnym showroomem, gdzie bez przeszkód możemy zaprezentować całą naszą ofertę. W celu uzyskania pełnych informacji na jej temat oraz warunkach współpracy prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.


Dane spółkiPolish Outdoor Distribution Group Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/CD 18
40-084 Katowice
NIP: 222-089-47-79

Kontakt

E-mail: kontakt@podg.pl
Telefon: +48 669 514 652

 

Formularz kontaktowy

Imię
E-mail
Temat
Wiadomość
Na zakupy detaliczne zapraszamy do Sklepu Górskiego

sklep górski

do góry