LACD

LACD

Czy kochasz skałę, góry i przyrodę? Podziel się naszą pasją i entuzjazmem do gór i wspinaczki. LACD, chce zapewnić Ci zabawę i radość ze wszystkich naszych produktów podczas wszystkich pionowych przygód i zaoferować maksymalne bezpieczeństwo.

Nie uważamy skały i gór za zwykłe „urządzenie treningowe”, dla nas przebywanie na świeżym powietrzu oznacza raczej radość, spokój i bliski kontakt z naturą - które również chcemy zachować. Zrównoważony rozwój i zgodność ze standardami społecznymi są ważnymi kryteriami przy wytwarzaniu naszych produktów.

LACD jest dobrze wyszkolonym zespołem pasjonatów i wieloletnich wspinaczy i alpinistów, którzy są blisko związani od wielu lat. Stale korzystamy z każdego z naszych produktów. Dzięki bliskości skały i wsłuchaniu się w rynek pojawiają się nowe pomysły na produkty i ciągłe ulepszenia. Solidna i niezawodna jakość produktu, stosowanie sprawdzonych, prostych i intuicyjnych konstrukcji, dojrzałe materiały i wystarczające rezerwy bezpieczeństwa to nasze motto.

 LACD - wspinaczka z pasją

LACD


Dane spółkiPolish Outdoor Distribution Group Sp. z o.o.
ul. Skalny Widok 4D
42-421 Hucisko
NIP: 222-089-47-79

Kontakt

E-mail: kontakt@podg.pl
Telefon: +48  888 681 450

 

Formularz kontaktowy

Imię
E-mail
Temat
Wiadomość
Na zakupy detaliczne zapraszamy do Sklepu Górskiego
For retail shopping, please visit the Mountain Store
 

do góry