WildClimb

Wild Climb

Firma WildClimb to renomowany producent butów wspinaczkowych na przeróżne okazje i warunki. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i pasji ludzi tam pracujących (głównie designerów), otrzymujemy sprawdzony, przetestowany i najwłaściwszy z właściwych produkt. Zastosowanie odpowiednich materiałów powoduje, iż buty te są niezwykle trwałe, elastyczne, zapewniają dosyć dużą odporność na ścieralność i gwarantują wręcz bardzo dobrą przyczepność.

Wiele osób uprawiających wspinaczkę (w różnym terenie oraz we wszelakiej formie) używając butów tej firmy dzieli się publicznie swoimi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami jakie wynikają ze stosowania tych właśnie produktów. Pomaga to opracowywać coraz to nowe patenty i stale udoskonalać swoje wyroby.

 WildClimb

Yeti

Yeti Logo

Yeti to działająca od ponad stu lat niemiecka firma, która wyspecjalizowała się w lekkich, ale zaskakująco wytrzymałych i ciepłych m.in. kurtkach i śpiworach, bez których ciężko się obyć w ekstremalnych warunkach. Zwłaszcza, że tworzone są pomocą unikatowej technologii inspirowanej naturą. A dokładnie – gęsim puchem, czyli materiałem lekkim, ale wytrzymałym i zachowującym ciepło. Producent stworzył więc specjalną technologię Next to Nothing („obok niczego”), która za pomocą nitek stworzonych na wzór włosów, zachowuje najlepsze cechy puchu. Produkty Yeti uzupełnia materiał oparty na unikatowym nylonie roślinnym, tworząc jednocześnie wyrób, który w pełni czerpie z natury. Zapraszamy na Yeti – The Down Specialist

Yeti


Dane spółkiPolish Outdoor Distribution Group Sp. z o.o.
ul. Skalny Widok 4D
42-421 Hucisko
NIP: 222-089-47-79

Kontakt

E-mail: kontakt@podg.pl
Telefon: +48  888 681 450

 

Formularz kontaktowy

Imię
E-mail
Temat
Wiadomość
Na zakupy detaliczne zapraszamy do Sklepu Górskiego
For retail shopping, please visit the Mountain Store
 

do góry