LACD

LACD

Czy kochasz skałę, góry i przyrodę? Podziel się naszą pasją i entuzjazmem do gór i wspinaczki. LACD, chce zapewnić Ci zabawę i radość ze wszystkich naszych produktów podczas wszystkich pionowych przygód i zaoferować maksymalne bezpieczeństwo.

Nie uważamy skały i gór za zwykłe „urządzenie treningowe”, dla nas przebywanie na świeżym powietrzu oznacza raczej radość, spokój i bliski kontakt z naturą - które również chcemy zachować. Zrównoważony rozwój i zgodność ze standardami społecznymi są ważnymi kryteriami przy wytwarzaniu naszych produktów.

LACD jest dobrze wyszkolonym zespołem pasjonatów i wieloletnich wspinaczy i alpinistów, którzy są blisko związani od wielu lat. Stale korzystamy z każdego z naszych produktów. Dzięki bliskości skały i wsłuchaniu się w rynek pojawiają się nowe pomysły na produkty i ciągłe ulepszenia. Solidna i niezawodna jakość produktu, stosowanie sprawdzonych, prostych i intuicyjnych konstrukcji, dojrzałe materiały i wystarczające rezerwy bezpieczeństwa to nasze motto.

 LACD - wspinaczka z pasją

LACD

Grand Canyon

Grand Canyon

WIELKI KANION

Przez co najmniej kilka tysięcy lat ludzie badali i mieszkali w Wielkim Kanionie i wokół niego - kanionie o długości 446 km, głębokości 1,6 km i szerokości do 29 km, skupionej wokół rzeki Kolorado.

Z majestatycznych gór i głębokich wąwozów Wielkiego Kanionu znaleźliśmy inspirację dla serii sprzętu outdoorowego dla wymagającego użytkownika, w którym wydajność i komfort idą w parze.

Bez względu na to, czy wędrujesz wąwozem, czy biwakujesz na jego graniach, seria GRAND CANYON zapewnia niezbędną ochronę w połączeniu z komfortem i wieloma praktycznymi szczegółami. Eksploruj i ciesz się swobodą przebywania na zewnątrz i poczuj ducha natury, ale z komfortem.

GRAND CANYON to Adventure Family Camping w najlepszym wydaniu.

Grand Canyon


Dane spółkiPolish Outdoor Distribution Group Sp. z o.o.
ul. Skalny Widok 4D
42-421 Hucisko
NIP: 222-089-47-79

Kontakt

E-mail: kontakt@podg.pl
Telefon: +48  888 681 450

 

Formularz kontaktowy

Imię
E-mail
Temat
Wiadomość
Na zakupy detaliczne zapraszamy do Sklepu Górskiego
For retail shopping, please visit the Mountain Store
 

do góry