Bestard

Bestard

Calzados Bestard to firma rodzinna w najlepszym tego słowa znaczeniu. Z małego warsztatu, który nasz dziadek założył w 1940 roku, rozwinęliśmy się, aby stać się firmą o ugruntowanej i uznanej pozycji, zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie. Dlaczego warto wybrać Bestard? Tradycja, specjalizacja i duma z dobrze wykonanej pracy.

 Bestard

Zawsze woleliśmy koncentrować się na tym, co potrafimy robić dobrze, w małych, kontrolowanych i starannych seriach produkcyjnych. Wysokiej jakości buty techniczne w ciągłym rozwoju i ulepszaniu. Nasz sposób pracy zawsze polegał na łączeniu wiedzy na temat tworzenia wysokiej jakości obuwia z ciągłym rozwojem technicznym w zakresie projektów i materiałów, często we współpracy z wiodącymi firmami zajmującymi się badaniami i rozwojem oraz wysokiej jakości materiałami technicznymi.

W ten sposób udaje nam się uczynić buty wygodniejszymi, lżejszymi, bardziej wytrzymałymi i bardziej funkcjonalnymi ...

Przez alpinistów, dla alpinistów

Bestard, od momentu powstania w 1940 roku, znajduje się w LLoseta, u podnóża Serra de Tramuntana na Majorce, miejscu o długiej tradycji górskich aktywności. Wielu z nas, którzy tu pracują, spędza większość wolnego czasu w górach, podobnie jak nasi przyjaciele i testerzy. To sprawia, że ​​jesteśmy ekspertami w kwestii tego, jak powinien działać dobry but górski. Mamy zaszczyt być w stanie zaprojektować, wyprodukować i sprzedać buty, które sami lubimy nosić.


Dane spółkiPolish Outdoor Distribution Group Sp. z o.o.
ul. Skalny Widok 4D
42-421 Hucisko
NIP: 222-089-47-79

Kontakt

E-mail: kontakt@podg.pl
Telefon: +48  888 681 450

 

Formularz kontaktowy

Imię
E-mail
Temat
Wiadomość
Na zakupy detaliczne zapraszamy do Sklepu Górskiego
For retail shopping, please visit the Mountain Store
 

do góry