Sampaoli Andrea Creazioni

Nasza oferta dystrybucyjna poszerzyła się o nową markę Sampaoli Andrea Creazioni, której PODG jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. Jest to włoska firma jubilerska, produkująca unikatową biżuterię outdoorową. W swojej ofercie posiadamy breloczki do kluczy, zawieszki, bransoletki czy kolczyki o tematyce górskiej, wspinaczkowej, narciarskiej, rowerowej i konnej.

Wszystkie produkty zostały wyprodukowane ręcznie we Włoszech przez Andrę Sampaoli, syna włoskiego złotnika. Andrea przez lata szkolił swój kunszt w jubilerstwie. Zaczynał pod okiem ojca, aby następnie przez lata kształcić się w tym kierunku w Instytucie Sztuki w Pietro Selvatico w Padwie a następnie Akademii Sztuk Pięknych w Wenecji. Andrea w międzyczasie pokochał piękno gór, z czasem również stał się instruktorem wspinania CAI w Padwie. Z biegiem czasu połączył pasję ze sztuką tworząc przepiękną biżuterię.

Sampaoli Creazioni to unikatowy produkt na skalę światową. Ilość detali oraz szczegółowość odwzorowania powodują, że trzymając w ręku nasze produkty ma się wrażenie, że ktoś w magiczny sposób zmniejszył naszego Frienda, czy rower.  Jest to idealny produkt dla ludzi, którzy chcą się w oryginalny sposób wyróżniać. Te wyjątkowe produkty sprawdzą się również jako niezapomniany prezent lub pamiątka z wyjazdu. Do produkcji zawieszek użyto tylko najlepszych metali tj. brązu, złota, srebra i rodu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Dane spółkiPolish Outdoor Distribution Group Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/CD 18
40-084 Katowice
NIP: 222-089-47-79

Kontakt

E-mail: kontakt@podg.pl
Telefon: +48 669 514 652

 

Formularz kontaktowy

Imię
E-mail
Temat
Wiadomość
Na zakupy detaliczne zapraszamy do Sklepu Górskiego

sklep górski

do góry