Cober - o marce

 

 

Firma Cober została założona w położonej nieopodal Mediolanu miejscowości Opera w 1947 roku. Przez przeszło 60 lat swojej działalności firma wyspecjalizowała się w produkcji szeroko pojętego sprzętu sportowego (kijków i wiązań narciarskich, wrotek, rakiet tenisowych czy widelców i ram rowerowych).

W ciągu ostatniej dekady nastąpił znaczny rozwój technologiczny w sferze kijków narciarskich, jak również dyscyplin sportowych, w których są one wykorzystywane. Oprócz tradycyjnych kijków używanych do uprawiania sportów zimowych (biegi zjazdowe, narciarstwo biegowe) oferta firmy Cober obejmuje również kijki letnie (trekking, nordic walking) oraz kijki do freestyle'u czy freeride'u.

Wszystkie fazy procesu produkcyjnego są bezpośrednio nadzorowane, co pozwala na ustawiczną kontrolę jakości.

Zakończenie cyklu produkcyjnego jest bezpośrednio poprzedzane pakowaniem, magazynowaniem oraz dostawą sprzętu. Osiągnięcie efektywnego zarządzania w całym łańcuchu dostaw to niewątpliwy sukces zespołu Cober. Marketing produktu jest uzależniony od pracy przedstawicieli handlowych na terenie państwa, w którym firma powstała. Dystrybucja europejska i pozaeuropejska jest zapewniona przez międzynarodową sieć lokalnych dealerów.

Chęć wyeliminowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne przy produkcji towarów outdoorowych zaowocowało członkostwem firmy Cober w EOCA (European Outdoor Conservation Association), niekomercyjnej organizacji zrzeszającej firmy europejskie, której projekty i inicjatywy nakierowane są na konserwację oraz poszanowanie środowiska naturalnego.

Wszystkie produkty marki Cober objęte są dwuletnią gwarancją.


Dane spółkiPolish Outdoor Distribution Group Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/CD 18
40-084 Katowice
NIP: 222-089-47-79

Kontakt

E-mail: kontakt@podg.pl
Telefon: +48 669 514 652

 

Formularz kontaktowy

Imię
E-mail
Temat
Wiadomość
Na zakupy detaliczne zapraszamy do Sklepu Górskiego

sklep górski

do góry